Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Zawoja

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

720 000 zł7 000 m² 102,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Obszar działki stanowi teren około 70 arów, dostępny z drogi gminnej utwardzonej, a wcześniej asfaltowej. Ta nieruchomość znajduje się w Zawoi, dosłownie u stóp Babiej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł11 000 m² 109,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni ponad jednego hektara, położona w miejscowości Zawoja, dosłownie naprzeciwko Babiej Góry. W rejon działki doprowadza gminna droga asfaltowa. Obszar nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł7 500 m² 193,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

To nieruchomość z przeznaczeniem pod inwestycję wybudowania kilku domów (6-8) na terenie miejscowości zawoja. Atrakcyjność tego miejsca to znakomity całoroczny dojazd nawet dla zwykłego.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł2 400 m² 139,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy na sprzedaż niezwykle atrakcyjną, widokową działkę rolną w Zawoi. Powierzchnia całkowita to 24 ary. Działka położona na wysokości ponad 800 m n.p.m. z widokiem na Babią Górę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 000 zł3 336 m² 142,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę, w całości budowlaną, położoną w Zawoi Podpolice, tuż przy lesie, w malowniczej i spokojnej okolicy, zdala od innych zabudowań. Działka nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obszerna działka z możliwością podziału na dwie mniejsze nieruchomości, położona wysoko w Zawoi, w paśmie Mosornego Gronia. Nieruchomość nie zabudowana, lekko nachylona tworzy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł3 223 m² 240,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka w Zawoi, w obrębie masywu Policy. To wyjątkowe miejsce z dala od zabudowań, ale z dobrym dojazdem w obszar działki. Sama nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka w Zawoi, w obrębie masywu Policy. To wyjątkowe miejsce położone z dala od zabudowań, ale z dobrym dojazdem. Działka do wyodrębnienia z większego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 508 m² 159,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Zawoi, położona przy drodze asfaltowej i blisko lasu to jedna z najbardziej poszukiwanych ofert w regionie, łącząca w sobie wygodę dojazdu, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 760 m² 221,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1760 metrów usytuowana w miejscowości Zawoja na Przysłopie. Składa się z dwu oddzielnych działek w kształcie prostokątów i nadaje się do wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 430 m² 160,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

14-arowa działka w miejscowości Zawoja , to nieruchomość o charakterze inwestycyjno - rekreacyjnym lub budowlanym. Łączy w sobie zalety lokalizacji przy infrastrukturze, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

170 600 zł853 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zawoja o powierzchni 8,53 ara. Mpzp Działka znajduje się w terenie oznaczonym w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł909 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, tam stoją najpiękniejsze domy. Twój też może. Do sprzedaży działka o powierzchni 909 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na Przysłopie. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 100 m² 96,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z ładnym widokiem na pasmo Babiej Góry - Zawoja. Łączna powierzchnia wynosi 3100 m2 i obejmuje kilka działek łączących się ze sobą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł500 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy działkę budowlaną o powierzchni 5 arów ( 500m ), położoną w miejscowości Zawoja, w kształcie zbliżonym do prostokąta, bokiem o długości 30 metrów przylegającym.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł771 m² 252,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla tych co poszukują ciszy i bliskości natury. Z dala od drogi, od zgiełku i tłumów. Taka jest ta działka o powierzchni 771 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł1 000 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja baza wypadowa w sercu Beskidów - Zawoja Podpolice Czy marzysz o miejscu, gdzie granica Twojego ogrodu jest jednocześnie początkiem górskiej przygody? Ta 10-arowa działka w Zawoi to.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł2 908 m² 180,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawoja- przysłop, miejsce gdzie każdy chce mieć dom! Ta oferta jest dla kogoś kto ceni sobie ciszę i spokój. Wielkość działki zapewnia intymność zaś gabaryty pozwalają wybudować dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 523 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zawoja - 2 działki rekreacyjne z potencjałem pod zabudowę! 1523 m2 łącznej powierzchni - blisko drogi asfaltowej i natury! Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

273 800 zł1 369 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zawoja o powierzchni 13,69 ara. Mpzp Działka znajduje się w terenie oznaczonym w mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł900 m² 238,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na Przysłop. Każdy poszukuje nieruchomości przecudnej urody i ta właśnie taka jest. Do sprzedaży działka o powierzchni 9 00 metrów kwadratowych znajdująca się w Zawoi na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 000 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na około 40 arowej działce można wybudować dom, a wokół zostanie dużo przestrzeni i gwarancja braku zabudowy w sąsiedztwie. To wszystko dzięki obowiązującemu Planu Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 081 m² 245,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Właściciel sprzeda działkę w całości budowlaną w miejscowości Zawoja-Markowe z widokiem na pasmo Policy oraz Babią Górę dojazd do działki całoroczny drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł760 m² 256,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Właściciel sprzeda działkę w całości budowlaną w miejscowości Zawoja-Przysłop z widokiem na pasmo Policy oraz Babią Górę dojazd do działki całoroczny drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł723 m² 247,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Właściciel sprzeda działkę w całości budowlaną w miejscowości Zawoja-Śpikówka z widokiem na pasmo Policy oraz Babią Górę dojazd do działki całoroczny drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł850 m² 351,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Właściciel sprzeda działkę w całości budowlaną w miejscowości Zawoja z wyjątkowo cudownym widokiem na Babią Górę oraz pasmo Policy. Dojazd do działki całoroczny drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zawoja

Zawoja,małopolskie

470 000 zł2 865 m² 164,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zawoja jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Beskidach. To właśnie tutaj, w spokojnej i zielonej okolicy, znajduje się działka z niezwykłym widokiem na Babią Górę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawoja

Zawoja,małopolskie

460 000 zł4 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż piękną, widokową działkę o pow. 40 ar w Zawoi - Sucha Góra. Góra działki jest budowlana - na terenie działki znajduje się uroczy strumyk. Działka posiada prawomocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawoja

Zawoja,małopolskie

249 000 zł1 026 m² 242,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Zawoja

Zawoja,małopolskie

1 000 000 zł9 900 m² 101,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknej działki widokowej w miejscowości Zawoja u podnóża Babiej Góry. Działka znajduje się na południowym stoku Piergiesowych Polanek, teren jest lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawoja

Zawoja,małopolskie

599 000 zł3 362 m² 178,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o charakterze inwestycyjnym na terenie miejscowości Zawoja Ryżowana. Sprzedaż dotyczy działki nr 21973/9 o powierzchni 3362 m2.Położona w Zawoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawoja

Zawoja,małopolskie

360 000 zł2 550 m² 141,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana w miejscowości Zawoja rejon Wełcza. Działka widokowa z widokiem na góry min Mosorne. Na działce w jej dolnej części znajduje się stary dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawoja

Zawoja,małopolskie

493 095 zł1 389 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio piękną, w całości budowlaną działkę położoną w malowniczej górskiej miejscowości Zawoja, przysiółek Przysłop. Działka o numerze ewidencyjnym 9863/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zawoja

Zawoja,małopolskie

370 000 zł7 500 m² 49,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 połączone ze sobą działki rolno-leśne - budowlane. W sumie ok. 75 a z czego budowlanej 5 arów. Działki posiadają dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawoja

Zawoja,małopolskie

280 000 zł801 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz ładnej działki budowlanej w spokojnej, cichej okolicy, w pobliżu stoku narciarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawoja

Zawoja,małopolskie

280 350 zł801 m² 350 zł/m²

 

 

 

Zawoja,małopolskie

170 000 zł1 230 m² 138,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedaży widokową działkę w miejscowości Zawoja. przysiółek Smyraki. Działka w całości budowlana posiada częściowe ogrodzenie. Dojazd do działki drogą asfaltową ( 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zawoja

Zawoja,małopolskie

119 000 zł800 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Właściciel sprzeda działkę budowlaną o powierzchni około 8 ar oznaczenie działki to mn1 - tereny zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Zawoja z widokiem na Babią Górę oraz pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawoja

Zawoja,małopolskie

149 999 zł1 038 m² 144,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Numer ewidencyjny działki 20705/5 Działka położona jest w Zawoi Widły w rejonie Zawoja-Składy, leży w odległości ok. 40 metrów od drogi nr 957 na płaskim terenie. Z obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zawoja

Zawoja,małopolskie

167 000 zł2 133 m² 78,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w Zawoi ( u Śmietany), powierzchnia 2133 m2.Do granicy działki droga asfaltowa a potem dojazd utwardzony. Kanalizacja będzie podłączona. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Zawoja

Zawoja,małopolskie

89 000 zł1 024 m² 86,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 10 arów, mocna nachylona, wystawa na południowy-wschód. Przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniowo- rekreacyjną. Prąd znajdują się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij